Znów zarejestrujesz samochód w Koluszkach

Od 22 kwietnia 2020 r. wznawia działalność w Koluszkach filia Wydziału Komunikacji i Transportu Starostwa Powiatowego w Łodzi. Wciąż obowiązują jednak pewne obostrzenia związane z pandemią. Załatwiane będą przede wszystkim sprawy pilne. Mieszkańcy mogą składać wypełnione wnioski dotyczące rejestracji pojazdów z kompletem dokumentów do specjalnych urn przygotowanych tuż po wejściu do budynków lub przesłać pocztą. Wnioski te będą rozpatrywane sukcesywnie. Odbiór dowodów rejestracyjnych i innych dokumentów komunikacyjnych odbywa się tylko po wcześniejszym telefonicznym uzgodnieniu wizyty pod nr tel. 44 714-58-12.
W sprawach niezakończonych do 30 kwietnia dokumenty będą wydawane tak jak dotychczas w siedzibie Starostwa w Łodzi, a po 6 maja na stanowiskach zamiejscowych w gminach.

Załatwianie spraw związanych: z uzyskaniem uprawnień do kierowania pojazdami, licencjami i zezwoleniami w transporcie drogowym dla mieszkańców całego Powiatu pozostaje bez zmian – w siedzibie Starostwa Powiatowego w Łodzi ul. Sienkiewicza 3, z zastrzeżeniem ograniczeń wynikającymi z powodu epidemii.

Na podobnych warunkach działalność w naszym mieście wznawiają filie Wydziału Geodezji i Kartografii (44 714 58 47) oraz Wydziału Architektury i Budownictwa (44 714-58-55).

image_pdfimage_print