Zimowy Cyrk na Scenie w Koluszkach

Koluszki 04.12.2017. godzina 17:00 sala widowiskowa Kina Odeon

 “Zimowy Cyrk na Scenie” to barwne widowisko mikołajkowo-świąteczne z udziałem artystów cyrkowych, tancerzy, Świętego Mikołaja oraz jego asystentek – uroczych Śnieżynek. Jest to opowieść o przygodach Świętego Mikołaja, który zupełnie przypadkiem trafia na przedstawienie wędrownego Cyrku Tramp. Zafascynowany magią areny postanawia sam spróbować swych sił jako … artysta cyrkowy.
W programie oprócz akrobatów, żonglerów, fakirów, ekwilibrystów nie zabraknie zabaw ze Świętym Mikołajem i konkursów z nagrodami. Dla każdego dziecka Święty Mikołaj przygotował drobny upominek. Na cyrkowej scenie występują artyści z „Laponii”, Ukrainy, Polski oraz uczniowie Państwowej Szkoły Sztuki Cyrkowej w Julinku. Zapraszamy.

Wygraj bilet na przedstawienie

Gazeta „Tydzień w Koluszkach” ma do rozdania 5 biletów wstępu na „Zimowy Cyrk na Scenie”. W związku z powyższym zapraszamy do redakcyjnej zabawy. Aby wygrać bilet należy przesłać na adres naszej gazety (twk@koluszki.pl), krótkie hasło promocyjne, które powstanie po dopisaniu słów do następującego zdania: Koluszki lubię za … . Bilety otrzyma pięć osób z najciekawszymi hasłami. W mailu prosimy o podanie imienia i nazwiska, oraz numeru telefonu, który posłuży do umówienia miejsca odbioru biletu.

image_pdfimage_print