Zespół Premiera dziękuje fanom

 

Dzięki wsparciu sympatyków artyści z Koluszek wydali płytę “N?EZNANE”

Zespół Premiera dziękuje fanom

Udało się! Dzięki zaangażowaniu fanów zespół PREMIERA pozyskał środki na wydanie swojego najnowszego albumu pt. “N?EZNANE”. Zbiórka odbyła się na portalu wspieram.to, na którym można było wesprzeć projekt, a w zamian za to otrzymać płytę, koszulkę lub inne ciekawe nagrody związane z zespołem. Płyta dostępna jest już w sprzedaży na portalach rokcers.pl oraz empik.com.

PREMIERA bardzo dziękuje wszystkim, którzy zaangażowali się w projekt.

Sam zespół pisze:

„Z całego serca bardzo dziękujemy. Nagranie tej płyty było największym wyzwaniem w naszym dotychczasowym życiu. Dlatego pomoc i zaangażowanie naszych fanów jest dla nas tak ważne”. 

Ponad to PREMIERA pragnie zaprosić wszystkich na koncert, który odbędzie się 2 marca 2018 w klubie Cztery Struny Świata w Koluszkach. Specjalnym gościem koncertu będzie DJ Feel-x znany z zespołu Kaliber 44.

Kolejną dobrą wiadomością jest to, że zespół Premiera zakwalifikował się do eliminacji do Przystanku Woodstock. Spośród kilkuset zgłoszeń z całego świata Jury na czele z Jurkiem Owsiakiem wybrało 30 zespołów, które wezmą udział w eliminacjach. Właśnie w tej trzydziestce znalazł się nasz rodzimy zespół z Koluszek. Liczymy na dalsze sukcesy.

image_pdfimage_print