Wypełnij ankietę w sprawie żłobka

Trwa wstępny nabór do żłobka. Kwestionariusze w formie ankiet dostępne są u dyrektorów przedszkoli oraz w Urzędzie Miejskim w Koluszkach. Do tej pory swoje deklaracje przekazało 20 osób. Apelujemy do zainteresowanych rodziców o wypełnianie kwestionariuszy, ponieważ posłużą one do dostosowania kryteriów naboru do oczekiwań i potrzeb mieszkańców. Urzędnicy otrzymają m.in. informacje jakie godziny funkcjonowania żłobka są priorytetem dla rodziców, lub na dzieci w jakim wieku kłaść nacisk przy zakupie wyposażenia. Osoby które złożą formularze, w przyszłości zostaną również powiadomione o rozpoczęciu ostatecznego naboru.

Przypomnijmy, że otwarcie żłobka przesunięte zostało na maj 2018 r. Stało się tak na skutek obfitych opadów deszczu jakie w ostatnim czasie nawiedzały Koluszki. Nadzór inwestorski orzekł, że przy obecnej wilgotności budynku niewskazane jest kontynuowanie prac związanych z kładzeniem podłóg, płytek i malowaniem pomieszczeń. Owszem, prace te mogą zostać wykonane zgodnie z terminem, ale w przyszłości może to skutkować pojawieniem się wilgoci w budynku.

Ciekawa grafika przyozdobi wnętrze

Warto dodać, że żłobek będzie wyróżniał się szczególnym wyglądem, ponieważ do zaprojektowania wnętrza władze miasta zaprosiły lokalnego artystę z Akademii Sztuk Pięknych. W myśl projektu, dla każdej z czterech części budynku (w skład każdej z nich wchodzą bawialnia, sypialnia i łazienka) został opracowany inny motyw graficzny i zestaw kolorów. Bawialnie zyskają żywe barwy, z kolei sypialnie zostaną utrzymane w tonacji błękitów i szarości.

image_pdfimage_print