Widowisko świąteczne prezentem dla najmłodszych

W poniedziałek 13 grudnia 2021 r. w sali widowiskowej Urzędu Miejskiego w Koluszkach odbyło się widowisko świąteczne pt.: „Wigilijna przygoda Pana Mikołaja”. Wydarzenie to zorganizowane było przez Burmistrza Koluszek Pana Waldemara Chałata oraz Miejski Ośrodek Kultury dla najmłodszych mieszkańców Gminy Koluszki oraz ich opiekunów.

Widowisko bożonarodzeniowo-mikołajkowe z udziałem Elfa, Pani Zimy oraz Świętego Mikołaja przygotował jeden z najlepszych w Europie duetów Klaunów cyrkowych Ruphert i Rico – zdobywców wielu prestiżowych nagród na festiwalach sztuki cyrkowej, przeglądach teatrów ulicznych i konkursach cyrkowych. Przybyli goście mogli podziwiać wyjątkową ruchomą i iluminowaną światłem scenografię, fantastyczne piosenki świąteczne, rewelacyjne deszcze świecących (suchych) baniek mydlanych, bajkową mikołajkowo-zimową scenografię, a także wiele atrakcji, prezentów i niespodzianek! W widowisku każde dziecko otrzymało
w prezencie także specjalny medal-kotylion, czapkę Św. Mikołaja bądź Elfa, słodycze oraz
w czasie przybycia Św. Mikołaja specjalnie przygotowany “słodki prezent-czekoladę”.
Wydarzenie to zintegrowało wszystkich i okazało się być wspaniałą zabawą nie tylko dla dzieci, ale także i dorosłych. Dziękujemy wszystkim za wspaniałą zabawę i duże zainteresowanie widowiskiem.

image_pdfimage_print