W ramach zajęć w MOK nagrali płytę z kolędami

Od września br. w Miejskim Ośrodku Kultury w Koluszkach odbywają się zajęcia muzyczne prowadzone przez zawodowego muzyka Romualda Spychalskiego. Młodzież może próbować swych sił śpiewając lub grając na keyboardzie. W tym celu sala muzyczna została doposażona w profesjonalny sprzęt nagłośnieniowy i muzyczny. Zakupiono m.in. wysokiej klasy keyboard KORG.

Obecnie w zajęciach uczestniczy 11 osób w wieku od 5 do 18 lat. Zajęcia odbywają się we wtorki i czwartki od godz. 15.00. Ze względu na duże zainteresowanie, a wręcz kolejkę chętnych, po feriach zajęcia prawdopodobnie będą organizowane również w środy.

– To że młodzież chce w ten sposób spędzać wolny czas i rozwijać swoje zainteresowania bardzo mnie cieszy – mówi Romuald Spychalski.

W tym tygodniu zakończyły się prace związane z nagraniem pierwszej płyty z kolędami w wykonaniu wokalistów z MOKu. Opracowanie aranżacji, nagranie i produkcja muzyczna były również dziełem Romualda Spychalskiego. – Praca w Miejskim Ośrodku Kultury w Koluszkach to dla mnie ogromna radość i przyjemność. Młodzi ludzie uczestniczący w zajęciach są bardzo ambitni i chętnie realizują wszystkie cele jakie wspólnie sobie stawiamy. Praca nad płytą to była świetna zabawa. Większość z podopiecznych nigdy nie słyszała swojego głosu nagranego profesjonalnym sprzętem – dodaje instruktor. – Przed wakacjami planujemy nagrać płytę podsumowującą naszą pracę w tym roku szkolnym.

image_pdfimage_print