Unikatowe pająki i skorpiony na żywo

Jesteś ciekawy jak zacząć przygodę z hodowlą ptaszników? A może szukasz odpowiedzi na pytanie, czy w Polsce żyją niebezpieczne pająki? Na te i inne pytania będzie można uzyskać fachową odpowiedź już pod koniec tego miesiąca.

W dniach od 24 maja do 29 maja w sali widowiskowej przy Urzędzie Miejskim w Koluszkach zorganizowana zostanie niezwykła wystawa żywych pająków i skorpionów. Do zobaczenia będzie ponad 35 żywych okazów, a wśród nich m.in. jeden z najbardziej jadowitych pająków czyli czarna wdowa, oraz jeden z największych ptaszników na świecie. Co więcej, o każdej pełnej godzinie, będzie możliwość potrzymania łagodnego ptasznika na dłoni. Bezpieczne szklane terraria z pajęczakami uzupełnią plansze i filmy edukacyjne. Zwiedzanie będzie odbywać się z przewodnikiem. Godziny otwarcia: 10.00-18.00.

UWAGA: Wystawa jest płatna. Ceny biletów: 19 zł normalny, 16 zł ulgowy, 60 zł rodzinny (2+2), 12 zł wycieczka szkolna, dzieci do lat 4 wstęp za darmo. Kontakt dla grup zorganizowanych: 883-733-534, maciej.kuta@wystawapajakow.pl.

image_pdfimage_print