Turniej charytatywny – “Gramy dla Darka”

Zapraszamy serdecznie na turniej charytatywny w piłce siatkowej pod hasłem “Gramy dla Darka”. Darek jest 34-letnim wspaniałym ojcem i kochającym narzeczonym. Niestety w czerwcu 2017 roku doznał wylewu krwi do mózgu z pękniętego tętniaka. Przeszedł kilkugodzinną operację. W ciągu kilkunastu dni po operacji doznał udaru, który całkowicie go sparaliżował. Nie mówi, odżywiany jest przez PEG. Darek jednak nie poddaje się, walczy! Rozpoczęta rehabilitacja przynosi efekty jednak jest bardzo droga…dlatego zbieramy siły by w sportowym duchu pomóc Darkowi w jego walce o normalne życie. Podczas turnieju odbędzie się także licytacja gadżetów, które zainteresują fanów siatkówki:
– piłki z podpisami siatkarzy SKRY Bełchatów – obecnego Mistrza Polski
– piłki z podpisem Małgorzaty Niemczyk – polskiej siatkarki, reprezentantki Polski, mistrzyni Europy z 2003 r.
– koszulki siatkarek z ŁKS Łódź.
Licytowany będzie także specjalny podarunek od prezydent Łodzi Hanny Zdanowskiej, jedyny w swoim rodzaju album o budowie i rewitalizacji Dworca Łódź Fabryczna wraz ze zdjęciami, okularami 3D i makietą.
W turnieju weźmie udział sześć drużyn z Koluszek i Łodzi w tym drużyna pracowników z Urzędu Miejskiego w Koluszkach. Imprezę rozpocznie pokaz taneczny dziewczyn ze studia tańca „Fame” pani Kamili Marczuk-Włodarskiej. Rozgrywki siatkarskie zakończy wręczenie pucharów oraz licytacja gadżetów prowadzona przez pana Antoniego Tomczyka.
SERDECZNIE ZAPRASZAMY do kibicowania i finansowego wsparcia inicjatywy, by stawić Darka na nogi.

TURNIEJ CHARYTATYWNY  W  PIŁCE  SIATKOWEJ
pod hasłem: „GRAMY DLA DARKA”
połączony ze zbiórką pieniędzy na rehabilitację Darka Smolarka
HALA SPORTOWA  OSIR  W  KOLUSZKACH ul. Ludowa 2
12 maja 2018 r. godz. 10:00
SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO KIBICOWANIA!
image_pdfimage_print