Spotkanie Noworoczne 2019

W poniedziałek, 28 stycznia 2019 roku w sali Kina Odeon 3D w Miejskim Ośrodku Kultury w Koluszkach odbyła się doroczna gala noworoczna, podsumowująca rok 2018 w Gminie Koluszki. W Spotkaniu Noworocznym udział wzięły władze gminno-powiatowe z burmistrzem Koluszek Waldemarem Chałatem i starostą łódzkim-wschodnim Andrzejem Opalą, przewodniczącą Rady Miejskiej w Koluszkach Anną Szostak i przewodniczącym Rady powiatu łódzkiego wschodniego Sławomirem Sokołowskim. Wśród Gości specjalnych obecni byli: poseł na sejm RP Cezary Grabarczyk, senator RP Ryszard Bonisławski, radna Sejmiku Województwa Łódzkiego i ambasador Koluszek Joanna Skrzydlewska, burmistrz Brzezin Ilona Skipor, burmistrz Rzgowa Mateusz Kamiński, wójt Jeżowa Mariusz Guzicki, wójt Rogowa Daniel Kołada, wójt Nowosolnej Piotr Szcześniak.

W Gali uczestniczyli także dyrektorzy placówek oświatowych i innych oddziałów administracji państwowej, sołtysi sołectw naszej gminy, a także przedstawiciele policji, straży pożarnej, kolei, oraz wielu przedsiębiorstw i firm. Burmistrz Koluszek Waldemar Chałat i jego zastępca Krystyna Lewandowska, przypomnieli najważniejsze wydarzenia minionego roku w Gminie Koluszki, dotyczące zarówno spraw kulturalnych, sportowych jak i inwestycyjnych. Oddanie do użytku ulicy Brzezińskiej, potężna inwestycja rekreacyjno-wypoczynkowa na Lisowicach czy otwarcie Sali Muzealnej w Koluszkach, to zaledwie niektóre z ważnych wydarzeń roku 2018.

Na zakończenie Gali wszyscy wysłuchali koncertu w wykonaniu Łódzkiego Teatru Piosenki, który zaprezentował bogaty repertuar piosenki francuskiej.

image_pdfimage_print