Sportowy początek wakacji z Mariuszem Wlazłym

Sportowy początek wakacji z Mariuszem Wlazłym

Cieszę się, że wróciliśmy do Koluszek, a Wy pojawiliście się w tak licznej grupie. Jednak to wszystko nie byłoby możliwe, gdyby nie wsparcie osób związanych z miastem, które nas tutaj gości – powiedział na powitanie z młodzieżą z Koluszek Mariusz Wlazły.

Dzięki wsparciu sponsora firmie AGAT SA, w dniu 29 czerwca 2018 roku w hali sportowej OSiR w Koluszkach odbyła się III edycja „Treningów z Mariuszem Włazłym”. Firma Agat S.A. od 3 lat współpracuje i wspiera Fundację Mariusza Wlazłego. Dzięki sponsoringowi przedsiębiorstwa AGAT, w ćwiczeniach z mistrzem Świata i mistrzem Polski wzięło udział 80-u uczniów z naszej gminy. Każdy z uczestników otrzymał pamiątkową piłkę z koszulką z autografem naszego Mistrza. Trening z Mariuszem Wlazłym spotkał się z bardzo dużym zainteresowaniem i wiele wskazuje na to, ze impreza ta będzie  kontynuowana w Koluszkach w roku przyszłym. Taką deklarację złożyli przedstawiciele sponsora Treningów.

Młodzież, sądząc po liczbie i zaangażowaniu była bardzo zadowolona. Po treningu najlepsi wzięli udział w meczu siatkówki grając przeciwko drużynie mistrza Mariusza Wlazłego.

Wydarzenie  było współorganizowane ze środków Urzędu Miasta Łodzi w ramach projektu z Urzędem Miasta Łodzi „Miejski Program Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych – Lubię sport – ogólnodostępne zajęcia i imprezy sportowo-rekreacyjne dla najmłodszych łodzian”.

Wszyscy uczestnicy „Treningu z Mariuszem Wlazłym” otrzymali od organizatorów specjalną koszulkę na trening. Dodajmy, że w zajęciach wzięły udział dzieci i młodzież w wieku 12-16 lat. Treningi poprowadził sztab szkoleniowy, który w tym roku oprócz Mariusza Wlazłego tworzyli: Wojciech Janas, Radosław Kolanek, Piotr Cyniak i Dominik Posmyk. Nie zabrakło także gości specjalnych.

W wydarzeniu tym udział wziął  burmistrz Koluszek, Waldemar Chałat,  jego zastępca Krystyna Lewandowska oraz prezes przedsiębiorstwa Agat S.A. , Zbigniew Winkiel. 

zb

image_pdfimage_print