Sezon kąpielowy w Lisowicach

Przypominamy, że w Lisowicach możemy korzystać nie tylko ze strzeżonego kąpieliska w zalewie, ale także z odkrytych basenów. Obiekty do kąpieli są czynne w godzinach 11.00-19.00.

Wypoczywającym udostępniona jest także wypożyczalnia kajaków i rowerów wodnych. Na wyposażeniu kąpieliska jest również darmowa zjeżdżalnia ANAKONDA. Atrakcja czynna jest w sobotę i niedzielę w godz. 11.00-19.00.

Wstęp na basen: bilet normalny – 15 zł (dwie pierwsze godziny), każda kolejna godzina 6 zł. Za bilet ulgowy zapłacimy 7,5 zł za dwie pierwsze godziny i 3 zł za każdą kolejną godzinę.

Koszt wypożyczenia kajaka: bilet normalny – 15 zł za godzinę, bilet ulgowy – 10 zł za godzinę. Koszt wypożyczenia roweru wodnego: bilet normalny – 20 zł za godzinę, bilet ulgowy – 15 zł za godzinę.

Bilet ulgowy przysługuje: osobom posiadającym Kartę Koluszkowianina, Koluszkowską Kartę Dużej Rodziny, Kartę Seniora, dzieciom powyżej 3 roku życia, młodzieży szkolnej i studentom, emerytom i rencistom, osobom niepełnosprawnym. Dzieci do 3 roku życia wchodzą na basen za darmo.

image_pdfimage_print