Samorząd posiada wiele atrakcyjnych nieruchomości przeznaczonych do sprzedaży

Kup działkę od gminy

Wciąż w posiadaniu gminy pozostaje sporo działek o rożnym przeznaczeniu: budowalnym, przemysłowym czy rolniczym. Działki są systematycznie wystawiane na sprzedaż. Dla przykładu w Wierzchach za 12 tys. zł można nabyć działkę rolną z przeznaczeniem na cele rolne o pow. 2 tys. m2, z kolei w Koluszkach za 130 tys. zł działkę budowlaną o pow. 1095 m2, która zlokalizowana jest przy skrzyżowaniu ul. Słowackiego z ul. Wigury. Do sprzedania jest również mały drewniak z działką o pow. 470 m2 przy restauracji „Zachęta” – koszt 63 tys. zł. Więcej informacji o gminnych nieruchomościach można uzyskać w referacie zagospodarowania przestrzennego (tel. 44 725 67 53).

Co więcej, jeżeli dany mieszkaniec jest w posiadaniu informacji, że do jego nieruchomości przylega pusta, zaniedbana działka, będąca własnością gminy, może zgłosić chęć zakupu. Urzędnicy ustalą warunki transakcji.

Od przyszłego wydania w gazecie wprowadzimy stałą rubrykę „Kup działkę od gminy”, w której to w przystępny sposób będziemy prezentować nieruchomości przeznaczone do sprzedaży.

image_pdfimage_print