Ruszył sezon kąpielowy na Lisowicach


Przypominamy, że od 18 czerwca możemy kąpać się w odkrytych basenach w Lisowicach. Ruszyła także wypożyczalnia kajaków i rowerów wodnych. Od 24 czerwca, czyli od dzisiaj otwarte jest także strzeżone kąpielisko w zalewie. Na wyposażeniu kąpieliska jest darmowa zjeżdżalnia ANAKONDA. Miłej zabawy. Obiekty do kąpieli są czynne w godzinach 11.00-19.00 i zostaną udostępnione wypoczywającym do 28 sierpnia.

Wstęp na basen: bilet normalny – 15 zł (dwie pierwsze godziny), każda kolejna godzina 6 zł. Za bilet ulgowy zapłacimy 7,5 zł za dwie pierwsze godziny i 3 zł za każdą kolejną godzinę.

Koszt wypożyczenia kajaka: bilet normalny – 15 zł za godzinę, bilet ulgowy – 10 zł za godzinę. Koszt wypożyczenia roweru wodnego: bilet normalny – 20 zł za godzinę, bilet ulgowy – 15 zł za godzinę.

Bilet ulgowy przysługuje: osobom posiadającym Kartę Koluszkowianina, Koluszkowską Kartę Dużej Rodziny, Kartę Seniora, dzieciom powyżej 3 roku życia, młodzieży szkolnej i studentom, emerytom i rencistom, osobom niepełnosprawnym. Dzieci do 3 roku życia wchodzą na basen za darmo.