Rusza druga edycja Targów „Koluszki dla domu”

Już 22.06.2014 r spotykamy się na terenie parkingu Urzędu Miejskiego w Koluszkach, gdzie zaprezentują się najważniejsze firmy z naszego regionu. Targi „Koluszki dla domu” to wydarzenie handlowe dzięki któremu każdy mieszkaniec gminy Koluszki pozna asortyment oraz zakres usług lokalnej przedsiębiorczości. Targi mają na celu uświadomienie odbiorców (klientów), że jakość produktów i zakres działalności firm stanowi bogatą i konkurencyjną ofertę w stosunku do innych miast.

I edycja Targów „Koluszki dla domu” zakończyła się wielkim sukcesem. W imprezie wzięło udział ponad 50 wystawców, których podczas całego dnia odwiedziło ok 2500 osób.
Nieważne czy jesteś małym czy dużym przedsiębiorcą, jeśli tylko zdecydujesz się na wzięcie udziału w targach „Koluszki dla domu” otrzymasz bezpłatną*) przestrzeń handlowo – promocyjną do wykorzystania w czasie targów. Bez ponoszenia jakichkolwiek kosztów możesz na wydarzeniu zaistnieć. Na otrzymanej w ramach bezpłatnego pakietu przestrzeni 6 metrów kwadratowych zaprezentujesz swoją firmę oraz asortyment w dowolnie wybrany przez siebie sposób. Dodatkowo w ramach bezpłatnego pakietu otrzymasz wpis do gazety targowej, która będzie zawierała spis firm z wszystkich dostępnych branż na terenie naszej gminy.
Zgłoś swoją firmę do udziału. W załącznikach na dole strony znajdziesz wszystkie potrzebne informacje aby wziąć udział w II Targach „Koluszki dla domu”.

Kontakt:
Art-e-design: Beata Tosiak 507 039 648, Agnieszka Piórkowska-Rybaczuk 502 656 766 targikoluszki@gmail.com

*) bezpłatnie tylko dla firm prowadzących swoją działalność lub mających siedzibę na terenie Gminy Koluszki. Pozostałe podmioty zobowiązane będą do wnoszenia opłat zgodnie z cennikiem.

Załączniki do pobrania

image_pdfimage_print