Rekrutacja do zakładu przetwórstwa drobiu

SuperDrob S.A wznawia rekrutację pracowników do zakładu przetwórstwa drobiu w Łodzi. Zatrudnienie jest formą szkolenia, które ma przygotować kadrę do podjęcia pracy w nowym zakładzie, który powstanie w Koluszkach w 2017 r. Nabór prowadzony jest na następujące stanowiska: elektronik-automatyk, elektryk, mechatronik (obsługa kotłowni gazowej), mechanik, mechatronik, elektryk, operator maszyn przemysłowych, wędzarz, peklowacz, magazynier i wagowy, hydraulik, główny hydraulik, maszynista chłodniczy, pracownik pomocniczy w przetwórstwie spożywczym do działu rozbioru drobiu.
Zgłoszenia w postaci CV prosimy kierować na podane poniżej adresy. W późniejszym terminie Zakład zorganizuje rekrutacyjne spotkanie w Koluszkach, na które zostaną zaproszeni kandydaci, którzy przesłali swoje zgłoszenia.
Kontakt: 42 62-31-460 sekretariat, 42 61-31-461 dział kadr, kadrylodz@superdrob.pl lub kadry1.lodz@superdrob.pl . Swoje CV można również pozostawić w Urzędzie Miejskim w Koluszkach – stanowisko ds. promocji i obsługi inwestora (parter, tel. 44 725 67 09).

image_pdfimage_print