Pożegnanie 3-latków w Żłobku Miejskim w Koluszkach


W piątek 10 czerwca 2022r. w Żłobku Miejskim w Koluszkach przy ul. Staszica 36, odbyło się uroczyste pożegnanie trzylatków połączone z festynem rodzinnym zorganizowanym przez Rade Rodziców.

Dzieci pod czujnym okiem opiekunek, przygotowały krótką uroczystość artystyczną. Absolwenci otrzymali pamiątkowe dyplomy a Rada Rodziców ufundowała książeczki.

Do głównych atrakcji przygotowanych dla naszych pociech były dmuchańce.

Dzieci wykazały się dużą energią a śmiechami i żartom nie było końca. Ponadto uczestnicy pikniku mogli zajrzeć do wozu strażackiego, którzy na co dzień służą w komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Koluszkach. 

Na uczestników pikniku czekał również słodki poczęstunek i grill. Była również możliwość zakupu różnych fantów, przyniesionych przed Rodziców. 

Dyrekcja z pracownikami serdecznie dziękują wszystkim, którzy zaangażowali się w organizację pikniku. W szczególności chcemy podziękować Radzie Rodziców za przygotowanie festynu, a także za piękne drzewo, które zostało posadzone przez budynkiem Żłobka.

 

W dniu 15.06.2022 odbyło się uroczyste pożegnanie 3-latków w Filii Żłobka Miejskiego w Koluszkach przy ulicy Mickiewicza 8.

Pani Dyrektor powitała przybyłych rodziców oraz zaprosiła na część artystyczną. Dzieci z uśmiechem na twarzach zaprezentowały swoje umiejętności w ulubionych piosenkach. Pożegnano dzieci z grupy Jagódki, Biedronki, Żabki i Malinki.

Następnie wręczono dyplomy dla małych absolwentów placówki. Słodki poczęstunek przygotowany przez Rodziców umilił ten szczególny dzień.