POTRAFISZ GRAĆ i ŚPIEWAĆ? – DOŁĄCZ DO PROJEKTU!

Fundacja PRO MUZA serdecznie zaprasza dzieci i młodzież do udziału w projekcie pt. „Gramy i śpiewamy”. Projekt jest zadaniem publicznym współfinansowanym ze środków Gminy Koluszki .

Uczestnictwo w projekcie będzie okazją do prezentacji umiejętności muzycznych dzieci i młodzieży szkolnej. Mogą w nim uczestniczyć uczniowie okolicznych szkół posiadający umiejętność muzykowania indywidualnie bądź  w małych zespołach. Osobom, które zgłoszą się do projektu w przygotowaniu i wykonania wybranych utworów muzycznych będą pomagać wykwalifikowani instruktorzy muzyczni współpracujący z fundacją PROMUZA.

Uczniowie uczestniczący w projekcie będą mieli możliwość nagrania swoich opracowań muzycznych przed kamerami wideo. Najlepsze wykonania zostaną opublikowane na stronie internetowej fundacji oraz na Facebooku. Na zakończenie, w czerwcu zorganizowany zostanie koncert  z udziałem uczestników projektu, na którym zaprezentowane zostaną wybrane przez instruktorów utwory przygotowane do występów. Fundacja udostępni sprzęt muzyczny (keyboardy, gitary, nagłośnienie) będący na jej wyposażeniu a instruktorzy w ramach dodatkowych, zajęć pomogą w realizacji nagrań i koncercie. Uczestnictwo w projekcie jest bezpłatne. Wyróżnionym uczniom, wykonawcom oraz osobom współpracującym w realizacji projektu przyznane zostaną nagrody.

Projekt będzie realizowany od 3 kwietnia do 26 czerwca i ma zachęcić dzieci i młodzież do aktywnego udziału w edukacji i twórczości muzycznej. Aby wziąć udział w projekcie należy wypełnić formularz zgłoszeniowy  znajdujący się  na stronie www.promuza.org i dostarczyć go osobiście bądź drogą pocztową do 30 kwietnia 2018 r. do siedziby fundacji w Koluszkach, ul. 11 Listopada 41. Regulamin projektu dostępny jest w siedzibie Fundacji oraz na stronie internetowej Fundacji a dodatkowe informacje udziela członek zarządu Fundacji PROMUZA Pan Wojciech Dyner pod nr tel. 693448944.

Nagrane i umieszczone w Internecie utwory muzyczne będą służyły popularyzacji kultury muzycznej dzieci i młodzieży. Koncert na zakończenie projektu  będzie doskonałą motywacją do pracy nad przygotowaniem nowych utworów i dlatego Fundacja PROMUZA stwarza warunki i zachęca do uczestnictwa uczniów w tym projekcie.

image_pdfimage_print