„POCIĄGIEM W ŁÓDZKIE” – odbierz darmowy bilet na wycieczkę

Województwo Łódzkie zaprasza mieszkańców Koluszek na bezpłatną całodniową wycieczkę „Pociągiem w łódzkie” do Bolimowskiego Parku Krajobrazowego w dniu 14 Lipca 2018. Dowiedz się więcej i odbierz u nas swój bilet!!! Szczegóły na: www.pociągiem.lodzkie.pl , tel. 0 42 291 98 11.
JAK ZDOBYĆ BILET?
Na tydzień przed daną wycieczką na stronie www.pociagiem.lodzkie.pl w okienku danego wyjazdu pojawiać się będą szczegóły i harmonogram dnia, a także link Zapisz się na wycieczkę.
W każdy poniedziałek przed wycieczką od godz. 12.00 do 24.00 link ten będzie aktywny umożliwiając zapisanie się na wyjazd w następujący sposób:
• należy w niego kliknąć, wpisać swoje imię, nazwisko i adres e-mail oraz wybrać ilość biletów (1 lub 2, a na wyjazd 28.07 – max.5),
• wcisnąć Wyślij zgłoszenie
• osoby, których zgłoszenie zakończy się pozytywnie, otrzymają od nas e-mail zwrotny z potwierdzeniem możliwości odebrania biletu. Ilość biletów ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń!
Od wtorku do czwartku przed każdą wycieczką bilet można odebrać w Łódzkiej Organizacji Turystycznej przy ulicy Piotrkowskiej 28 w godzinach 9.00-19.00 (wyjazdy z Łodzi), natomiast na wyjazd 14.07.18 r. w Miejskim Ośrodku Kultury w Koluszkach (ul. 3 Maja 2) i Starostwie Powiatowym w Tomaszowie Mazowieckim (ul. Św. Antoniego 41) w godzinach pracy obu instytucji. Należy w tym celu podać jedynie imię i nazwisko, którym się zapisywano. Następnie wpisujemy swoje dane oraz dane osoby/osób (jeśli zadeklarowaliśmy więcej niż jeden bilet) na listę dostępną na miejscu, co jest warunkiem do objęcia ubezpieczeniem.
Nieodebrane bilety będą w piątki dostępne w puli ogólnej.
Poniżej podajemy także przykładowe miejsca w Łodzi dysponujące wolnym i bezpłatnym dostępem do komputera, gdzie można dokonać niżej opisanej procedury:
1. Wojewódzka Biblioteka Publiczna im. Marsz. J. Piłsudskiego w Łodzi, ul. Gdańska 100/102
2. Łódzkie Centrum Kontaktu z Mieszkańcami, ul. Piotrkowska 110 (wejście od pasażu Schillera)
3. Centrum Zarządzania Łódzkim Szlakiem Konnym, ul. Wycieczkowa 86
image_pdfimage_print