Pizzeria SEBI Koluszki ul. Brzezińska 59

Mówisz pizzeria – myślisz jedzenie. Ja patrze na to zupełnie inaczej. To moja pasja, sposób na życie. Na imię mam Sebastian. W tym mieście zna mnie chyba każdy wielbiciel pizzy. Mam 30 lat. Pizzeria to mój drugi dom. Swój własny lokal prowadzę od nieco ponad 2 lat. Od 16-go roku życia pracuje w gastronomi – głównie jako pizzerman.

Lata doświadczenia sprawiły, ze opracowałem idealne receptury na ciasto i sosy. Potrafię łączyć smaki i odpowiednio dobierać dodatki, tak aby zadowolić kubki smakowe najbardziej wymagających smakoszy wypiekanych okręgów.

Jeżeli jeszcze nie mieliście  Państwo okazji spróbować mojej pizzy – to zapraszam serdecznie do pizzerii Sebi w Koluszkach przy ulicy Brzezińskiej 59 a nie będziecie chcieli jeść już żadnej innej pizzy. Moich wszystkich wiernych gości i stałych bywalców serdecznie pozdrawiam i dziękuje za lojalność, za którą zawsze odpłacam się największą starannością przy tworzeniu tego z czego jestem najbardziej znany czyli pizzy. Serdecznie raz jeszcze zapraszam do mojego lokalu – Sebastian Berensztajn.

Promocja po zakupie bonu będzie każda średnia pizza w cenie małej plus

0,8 napij gratis pizze można zamawiać od wtorku do niedzieli od 14do 22

https://www.facebook.com/PizzeriaSEBI/

image_pdfimage_print