Piłkarskie rozgrywki szkół podstawowych

W dniu 19.05.2017 zainaugurowane zostały rozgrywki piłkarskie Szkolnego Związku Sportowego na terenie naszej gminy. W tym dniu na obiekcie ”Orlik” Koluszki odbył się turniej piłkarski szkół podstawowych w kategorii chłopców i dziewcząt o TYTUŁ MISTRZA GMINY KOLUSZKI. Tradycyjnie już dopisała frekwencja, i do rywalizacji przystąpiły cztery drużyny dziewcząt i wszystkie sześć drużyn chłopców. W sumie w trakcie zawodów rozegrano 20 meczy.

Wyniki końcowe w kategorii dziewcząt są następujące:

I miejsce drużyna Szkoły Podstawowej nr 2 w Koluszkach /opiekun Agata Kowalska/

II miejsce drużyna Szkoły Podstawowej nr 1 w Koluszkach /opiekun Beata Starosta/

III miejsce drużyny Szkoły Podstawowej w Będzelinie /opiekun Renata Borkowska/ i Szkoły Podstawowej w Długiem /opiekun Katarzyna Winkiel/

Wyniki końcowe w kategorii chłopców:

I miejsce drużyna Szkoły Podstawowej nr 1 w Koluszkach /opiekun Marek Kamiński/

II drużyna Szkoły Podstawowej nr 2 w Koluszkach /opiekun Agata Kowalska/

III miejsce drużyna Szkoły Podstawowej w Gałkowie Dużym /opiekun Krzysztof Pietrzyk/

Poza podium znalazły się drużyny: SP Będzelin /opiekun Renata Borkowska/, SP Długie /opiekun Katarzyna Winkiel/ oraz SP Różyca /opiekun Barbara Sokołowska/

Mistrzowskie drużyny naszej gminy w dniu 31.05.2017 rozegrały turniej o tytuł Mistrza Powiatu
Łódź-Wschód
. I tutaj również piłkarki i piłkarze naszych szkół okazali się najlepsi. Tytuły Mistrzowskie wywalczyły dziewczyny Szkoły Podstawowej nr 2 w Koluszkach pod opieką Agaty Kowalskiej i chłopcy Szkoły Podstawowej nr 1 w Koluszkach pod opieką Marka Kamińskiego.

Oba zespoły będą reprezentowały nasz powiat na Półfinale Wojewódzkim w Piłce Nożnej szkół podstawowych.      Życzymy sukcesu!

image_pdfimage_print