Piknik Rodzinny w Kaletniku

NIKT – a dzieci na pewno – nie nudziły się na Pikniku rodzinnym, który odbył się dnia 27 czerwca w Kaletniku. Impreza została zorganizowana dzięki nowej Pani sołtys Marcie Włodarskiej i powstałemu niedawno Stowarzyszeniu Mieszkańców i Przyjaciół Wsi Letniskowej Kaletnik koło Koluszek „Nasz Kaletnik”.

Piknik rozpoczął się o godzinie 14. Najmłodsi mieszkańcy Kaletnika wraz z opiekunami wybrali się na sprzątanie najpiękniejszej części naszej miejscowości jaką jest las. Wszyscy uczestnicy otrzymali upominki w podziękowaniu za sprzątanie „Naszego kawałka ziemi”.

Podczas pikniku na wszystkich gości czekało ognisko, kiełbaski i poczęstunek przygotowany przez organizatorów, jak również gości. Uczestnicy pikniku mogli sprawdzić swoje umiejętności w licznych konkursach i zabawach. Odbył się konkurs plastyczny dla dzieci o tematyce „Nasz Kaletnik”, malowanie twarzy, przeciąganie liny, zabawy z chustą animacyjną, skakanie przez linę i wiele innych atrakcji. Wszystkie dzieci otrzymały nagrody ufundowane przez firmę DELOOK Marketing, a także organizatorów. Nie zabrakło dobrej muzyki dzięki Panu Dolińskiemu i zespołowi Gałkowianie. Na pikniku można było obejrzeć występ dzieci ze Szkoły Muzycznej w Łodzi.

Główną atrakcją dla dzieci było spotkanie ze strażakami, którzy odbyli z dziećmi pogadankę, zaprezentowali dzieciom wóz strażacki i sprzęt gaśniczy. Odbył się również pokaz armatek wodnych, w którym czynny udział mogły wziąć wszystkie dzieci.

Przez cały czas nad przebiegiem imprezy czuwali członkowie Stowarzyszenia na czele z Prezesem Panem Andrzejem Derdzikowskim i Panią sołtys Martą Włodarską. W zabawie uczestniczyło około 180 gości, w tym blisko 60 dzieci, którym serdecznie dziękujemy za wspólną zabawę.

Wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania pikniku rodzinnego w Kaletniku serdecznie dziękujemy, a wszystkich mieszkańców i przyjaciół wsi Kaletnik zapraszamy na kolejną edycję pikniku, która odbędzie się w przyszłym roku.

 

image_pdfimage_print