Pietrzyk Running Team w 27. Biegu Powstania Warszawskiego

W sobotę, 29 lipca 2017 r. grupa biegowa prowadzona przez trenera Krzysztofa Pietrzyka wzięła udział w patriotycznym biegu upamiętniającym waleczną postawę uczestników Powstania Warszawskiego. Zarówno biegacze trenujący na co dzień pod czujnym okiem trenera,  jak również sympatycy grupy KP Run, wystartowali na dwóch dystansach – 5km i 10 km. Bieg ten stanowił niezwykłe przeżycie dla uczestników. Poprzedzony odśpiewaniem hymnu państwowego odbył się w podniosłej atmosferze, przy udziale żołnierzy i harcerzy, w świetle zniczy i przy powiewających państwowych flagach. Zarówno trener, jak i biegacze z Pietrzyk Running Team, biegnąc wraz z 11 tysiącami uczestników zaprezentowali się doskonale i zajęli wysokie miejsca. Padło wiele rekordów życiowych, m.in. Marcin Łęgocki (39,36) , Mariusz Racz ( 40,06), Edyta Michniewska  (50,26) ,Renata Rapacka (49.59).
Wspólny wyjazd na  27. Bieg Powstania Warszawskiego był również doskonałą okazją do integracji grupy. W wirze codziennych obowiązków możliwość spędzenia kilku godzin wśród osób zarażonych pasją biegania stanowi wyjątkowa wartość.
To wyjątkowe wydarzenie patriotyczne z pewnością na długo zapisze się w pamięci naszych biegaczy. Wspaniała organizacja i atmosfera sprawiają, że znów chce się wystartować w warszawskim biegu. To jeden z momentów, na które czeka się cały rok.

image_pdfimage_print