Oni wystąpią na Dniach Koluszek

Znamy już wykonawców, którzy uświetnią Dni Koluszek. Tegoroczne święto naszego miasta zostanie zorganizowane w dniach 11-12 czerwca.

W sobotę jako pierwsza z gwiazd wystąpi zespół Wanda i Banda. Ten polski zespół rockowy zapewne znają nieco starsi mieszkańcy, ponieważ swoimi korzeniami sięga on początków lat 80-tych. Co ciekawe, wśród jego założycieli był jeden z najlepszych polskich gitarzystów Marek Raduli, który w ostatnich latach wielokrotnie gościł podczas Ogólnopolskich Warsztatów Muzyki Rozrywkowej, organizowanych w Koluszkach. Drugą z gwiazd, która uświetni sobotni wieczór, będzie Ewelina Lisowska, laureatka wielu nagród muzycznych, zdobywczyni dwóch złotych płyt. Czy Ewelina zabierze nas „W stronę słońca”?

Niedzielne świętowanie rozpocznie zespół disco polo Defis. Następnie na scenie pojawi się zespół Red Lips, prezentujący szeroko pojętą muzykę pop-rockową. Zapewne wiele osób kojarzy największy hit zespołu „To co nam było”, okupujący pierwsze miejsce na wielu radiowych listach przebojów.

Natomiast w rolę gwiazdy wieczoru, która zakończy tegoroczne Dni Koluszek, wcieli się Patrycja Markowska. Jak prezentuje się na scenie córka legendarnego wokalisty Perfectu? To trzeba koniecznie zobaczyć i usłyszeć. Do zobaczenia w czerwcu.

(fot. wikipedia)

image_pdfimage_print