Nowe harmonogramy odbioru odpadów komunalnych – obowiązują od 01.01.2022 roku

Harmonogramy odbioru odpadów komunalnych obowiązujące od 01.01.2022 roku:

REJON 1:

Koluszki, ulice: Aleja Komuny Paryskiej, Aleja ZHP, Armii Krajowej, Baczyńskiego, Brzozowa, Danuty Szaflarskiej, Gen. Pawłowicza, Hubala, Jerzego Kukuczki, Krasickiego, Łódzka, Plac Obrońców Warszawy, Powstańców Wielkopolskich, Przejazd, Sosnowa, Towarowa, Wisławy Szymborskiej (dawna Gwardii Ludowej), Zubrzyckiego (teraz Wschodnia), Zwycięstwa, Zimowa, Żakowice, ulica Szmaragdowa

REJON 1

REJON 2:

Koluszki ulice: Akacjowa, Bukowa, Jaśminowa, Jodłowa, Kasztanowa, Klonowa, Lipowa, Orzechowa, Rotmistrza Witolda Pileckiego, Rolnicza, Spacerowa, Świerkowa, Topolowa, Wierzbowa, Zachodnia

Żakowice ulice: Bursztynowa, Brzozowa, Cicha, Dębowa, Dojazdowa, Dworcowa, Graniczna, Kolejowa, Koluszkowska, Krótka, Kwiatowa, Lipowa, Łączna, Magnoliowa, Norwida, Ogrodnicza, Piotrkowska, Pogodna, Poprzeczna, Różana, Sasanek, Sosnowa, Spacerowa, Sporna, Szkolna, Szmaragdowa, Topolowa, Wczasowa, Wierzbowa, Willowa, Wiśniowa, Wspólna, Wycieczkowa, Zakątna, Zielona,

Rejon 2

REJON 3:

Długie, Erazmów, Felicjanów, Jeziorko, Katarzynów, Kazimierzów, Leosin, Lisowice, Stamirowice, Stefanów, Świny, Turobowice, Wierzchy, Zygmuntów

REJON 3

REJON 4:

Kaletnik ulice: Akacjowa, Brzozowa, Cmentarna, Dębowa, Główna, Grabowa, Jodłowa, Klonowa, Kościelna, Krótka, Leśna, Letniskowa, Lipowa, Nowa, Ogrodowa, Partyzantów, Piotrkowska, Smugowa, Sosnowa, Szklarniowa, Świerkowa, Wczasowa, Przanowice,  Różyca ulice: Familijna, Główna, Jarosława Iwaszkiewicza, Klubowa, Kolejowa, Krańcowa, Letniskowa, Makowa, Pałacowa, Parkowa, Piaskowa, Piotrkowska, Południowa, Porzeczkowa, Północna, Przylesie, Słoneczna, Spokojna, Sporna, Sportowa, Towarowa, Wrzosowa, Zagajnikowa, Zawiła, Żakowice ulice: Krzywa, Zagajnikowa

REJON 4

REJON 5:

Koluszki ul.: 3 Maja, Asnyka, Broniewskiego, Czarneckiego, Dąbrowskiego, Gałczyńskiego, Hallera, Harcerska, Kasprowicza, Kopernika, Krańcowa, Lotnicza, Łąkowa, Mickiewicza, Miodowa, Nasienna, Ogrodowa, Okrzei, Paderewskiego, Polna, Pomorska, Prusa, Słowackiego, Sportowa, Staszica, Strzemińskiego, Śląska, Teatralna, Traugutta, Tuwima,  Wiadukt, Wincentego Pola, Wyspiańskiego, Wileńska, Wigury, Zielona, Żeromskiego, Żwirki,

Kaletnik ul. Kościelna 51 m 2, Nowy Redzeń 1a,  Słotwiny 1, Różyca, ul. Wąska,  Żakowice: ul.: Liliowa, Słowackiego, Rolnicza

REJON 5

REJON 6:

Będzelin, ul. Modrzewiowa 8, 12; Borowa ul. Brzoskwiniowa, Franciszka, Huberta,  Krańcowa, Leśna ,Skrajna, Środkowa, Wschodnia, Zawiła 78,  Gałków Mały: Brzezińska, Graniczna, Klonowa, Kolejowa, Krańcowa, Mickiewicza, Miła, Stanisława Okrzei, Stawowa, Świętej Anny, Towarowa, Zielona, Żeromskiego, Gałków Duży ul.: Armii Krajowej, Czatolińska, Dojazdowa, Dworcowa, Dzieci Polskich, Główna, Jesienna, Kościelna, Letnia, Ludowa, Orzechowa, Południowa, Przestrzenna, Przyrodnicza, Skrajna, Słoneczna, Wiosenna, Zimowa, Gałkówek-Parcela, Różyca, ul. Przestrzenna

REJON 6

REJON 7:

Gałków Mały ulice: 1 Maja, Akacjowa, Andrzeja, Boczna, Borowiecka, Brzozowa, Cicha, Dębowa, Długa, Grzybowa, Kasztanowa, Kopernika, Krawiecka, Krótka, Krzywa, Kwiatowa, Letniskowa, Leśna, Lipowa, Łąkowa, Łódzka, Mała, Marii Curie-Skłodowskiej , Marysieńki, Napoleońska, Niecała, Nowa, Ogrodowa, Parkowa, Partyzantów, Piękna, Polna, Północna, Pusta, Radwańska, Słowackiego, Smugowa,  Sosnowa, Spacerowa, Sporna, Sportowa, Świętego Mikołaja, Wąska, Wierzbowa, Wojska Polskiego, Wschodnia, Wspólna, Zacisze, Zagajnikowa, ZgodnA

REJON 7

REJON 8:

Koluszki ulice: 8 Marca, Brzechwy, Brzezińska, Chopina, Jagiellońska, Kochanowskiego, Naftowa, Natolińska, Próchnika, Sienkiewicza, Wieniawskiego, Zagajnikowa

REJON 8

REJON 9:

Koluszki ul.: Bema, Budowlanych, Kolejowa, Kościuszki, Krótka, Miedziana, Miła, Odlewnicza, Piękna, Poprzeczna, Stalowa, Srebrna, Warszawska, Zawiła, Złota, Żelazna, Żeliwna

REJON 9

REJON 10:

Koluszki ul.: 11 Listopada, Batalionów Chłopskich, Cmentarna, Gen. Maczka, Gen. Sikorskiego, Głowackiego, Graniczna, Kilińskiego, Konopnickiej, Kraszewskiego, Krzemieniecka, Krzywa, Leśna, Ludowa, Marszałka Piłsudskiego, Partyzantów, Piastowska, Rataja, Reya, Reymonta, Rynek, Słoneczna, Strażacka, Ściegiennego, Św. Stanisława Kostki,  Targowa, Westerplatte, Wiejska, Witosa, Wojska Polskiego, Wołyńska, Wyzwolenia Słotwiny ul.: Graniczna

REJON 10

REJON 11:

Nowy Redzeń, Stary Redzeń, Słotwiny ulice: Długa, Działkowa, Tomaszowska, Wąska, Regny ulice: Główna, Leśna, Polna, Osiedle Wojskowe

REJON 11

REJON 12:

Borowa nr i ulice: Akacjowa, Bartosza Głowackiego, Boczna, Borowiecka, Brzozowa, Chrustowska, Cytrynowa, Długa, Dojazdowa, Główna, Goździkowa,  Irysowa, Jarosława, Krótka,  Krzywa, Kwiatowa, Letniskowa, Liliowa, Lipowa, Łąkowa, Malinowa, Nowa, Ogrodowa, Orzechowa, Piaskowa, Pomarańczowa, Polna, Poprzeczna, Poziomkowa, Prosta, Równa, Słoneczna, Sosnowa, Spacerowa, Szeroka, Świerkowa, Tadeusza, Truskawkowa, Tulipanowa, Wąska, Wczasowa, Winogronowa, Wodna, Zawiła (bez nr 78), Zielonogórska, Zosi,  Będzelin ul.: Gajowa, Główna, Grzybowa, Jeziorna, Koluszkowska, Leśna, Modrzewiowa (bez nr 8 i 12), Polna, Sportowa,  Strażacka, Szkolna, Zagajnikowa

REJON 12

Przypominamy o wystawianiu pojemników i worków z odpadami w godzinach porannych tj. do godziny 6:30 .

image_pdfimage_print