Mikołajkowe Morsowanie w Lisowicach


W dniu 10.12.2017r. o godz. 11:00 Serdecznie Zapraszamy na pierwsze morsowanie nad Zalewem w Lisowicach.

Morsowisko Lisowice, czyli kąpiel w zimnej wodzie to impreza promująca urokliwy zakątek Gminy Koluszki gdzie powstaje ogólnodostępne miejsce do rekreacji i wypoczynku mieszkańców Gminy Koluszki i okolicznych miejscowości.

Gospodarze zapraszają mieszkańców Gminy, ale także zaprzyjaźnione morsy z całego regionu. Mile widziani debiutanci, którzy chcą po raz pierwszy zażyć rozkoszy zanurzania w zimnej wodzie a także liczna publiczność, która będzie dopingowała amatorów zimnej kąpieli. Im więcej Nas przybędzie tym atmosfera spotkania będzie cieplejsza. Swoją obecność zapowiedziały już media. Będzie nie tylko TwK ale też Telewizja Polska – TVP 3 Łódź. Będzie ognisko z kiełbaskami, gorąca kawa i herbata dla wszystkich.

Co ze sobą zabrać? Strój kąpielowy, który najlepiej założyć już w domu, ręcznik, buty do kąpieli, rękawiczki i czapkę Mikołaja ewentualnie cały strój świętego. Można zabrać karimatę. Łatwiej się na niej przebiera. Kobietom wyjaśniamy, że nie ma znaczenia czy strój kąpielowy jest jedno czy dwuczęściowy, ważne żebyście się w nim dobrze czuły.