Margaret zastąpi Natalię Schroeder

Dograne zostały ostatnie umowy z gwiazdami, które wystąpią na tegorocznych Dniach Koluszek. Przypomnijmy, że jeszcze w styczniu br. informowaliśmy o tym, że gwiazdą wieczoru będzie Natalia Schroeder. Niestety pani Natalia zrezygnowała z pojawienia się w naszym mieście. Być może dostała zaproszenie na festiwal do Opola, który organizowany jest w tym samym czasie. Na Dniach Koluszek Natalię Schroeder zastąpi MARGARET.

„Margaret” czyli Małgorzata Jamroży, 27-letnia projektantka mody z wyksztalcenia, jest laureatką wielu nagród muzycznych, m.in. MTV Europe Music Awards, Eska Music Awards czy SuperJedynki. Zdobyła również wiele nominacji, w tym m.in. do Wiktorów i Telekamer. W 2018 z piosenką „In My Cabana” piosenkarka wystąpiła w finale szwedzkich eliminacji do Eurowizji 2018 r. zajmując ostatecznie siódme miejsce. Do tego konkursu Margaret nie ma chyba jednak szczęścia, ponieważ batalię o wyjazd na Eurowizję przegrała także w Polsce. Było to w 2016 r. Margaret do konkursu startowała z przebojem “Cool Me Down”. Pomimo świetnych recenzji pojedynek przegrała z Michałem Szpakiem. Miejmy nadzieję, że powyższy hitowy utwór Margaret zaprezentuje również w Koluszkach.

W tym roku Dni Koluszek odbędą się w dniach 9-10 czerwca. Na scenie w Parku Miejskim zaprezentują się Skaldowie, Izabela Trojanowska, Antek Smykiewicz, Elektryczne Gitary oraz zespół disco polo Power Play.

image_pdfimage_print