LINPARK w Lisowicach zaprasza

W najbliższych dniach uruchomiona zostanie jedna z największych atrakcji w Lisowicach, czyli Park Linowy. Obiekt jest już gotowy. Składa się on aż z 19 drewnianych pali, wykonanych z wytrzymałego modrzewia syberyjskiego. Między palami rozwieszonych zostało blisko 700 metrów tras o różnym stopniu trudności. Dzięki temu, że trasy zostały umieszczone na trzech różnych wysokościach, każdy, bez względu na wiek i umiejętności, będzie mógł spróbować swoich sił.
Najwyższa platforma umożliwi nam chodzenie na wysokości 9 metrów. To trasa dla KOMANDOSÓW. Dla dzieci zostały przygotowane trasy na wysokości 80 cm nad ziemią. Ogółem park linowy składa się z 67 przeszkód. Każda z przeszkód to tor o długości 8 metrów. Najbardziej efektownym elementem parku, którego nie wypada nie zaliczyć, jest tzw. zjazd tyrolski, czyli przejazd na linie stalowej na specjalnym karabinku z rolkami. Zjazd ma długość prawie 100 metrów i jest on tak pomyślany, by zjechać, a następnie drugą liną powrócić.
UWAGA: Park linowy będzie atrakcją całoroczną, oznacza to zatem, że będzie funkcjonował również zimą. Operatorzy już myślą nad stworzeniem „zimowych” przeszkód.
(pw)

CENNIK – LINPARK w Lisowicach
TRASA zielona (JUNIOR) – 15 zł
TRASA niebieska (DASZ RADĘ) – ulgowy 20 zł, normalny 25 zł
TRASA czerwona (KOMANDOS) – ulgowy 30 zł, normlany 35 zł
TRASA czarna (TYROLSKI ZJAZD) – ulgowy 25 zł, normalny 30 zł

TRASA czerwona + czarna – ulgowy 45 zł, normalny 50 zł
TRASA czerwona + niebieska – ulgowy 50 zł, normalny 55 zł
TRASA czerwona + niebieska + czarna – ulgowy 60 zł, normalny 70 zł
Zakup biletu upoważnia do jednorazowego wejścia na dany tor przeszkód. Numer telefonu do informacji i rezerwacji: 535-408-245.

image_pdfimage_print