Kup działki za miastem

Gmina Koluszki ma do sprzedania trzy działki na terenach wiejskich, położone w ciekawej okolicy.
Pierwsza z działek (nr 281/2) o powierzchni 2 tys. m2 znajduje się w miejscowości Wierzchy. Nieruchomość położona jest w bardzo urokliwym miejscu, w pobliżu miejscowej rzeczki. Ponieważ można pobudować na niej dom lub obiekt letniskowy, może być ciekawym rozwiązaniem na wakacyjne wypady za miasto. Nieruchomość jest niezabudowana, nieogrodzona, nieuzbrojona i niezagospodarowana. Do działki prowadzi droga o utwardzonej powierzchni. Cena wywoławcza to 71 tys. zł, czyli 35 zł za m2.
Dwie kolejne działki zlokalizowane tuż obok siebie, znajdują się w Świnach. Pierwsza z nich o numerze 332/2 i 332/3 dysponuje powierzchnią 1600 m2 (cena wywoławcza 46 tys. zł), powierzchnia drugiej działki o numerze 333/2 to 1300 m2 (cena wywoławcza 37,4 tys. zł). Choć działki są nieuzbrojone, do nieruchomości można podciągnąć prąd i wodę od strony drogi asfaltowej, która przebiega przy działkach. Działki przeznaczone są pod zabudowę zagrodową, mieszkaniową jednorodzinną oraz usługową.
Na powyższe nieruchomości gmina wkrótce ogłosi przetarg. Więcej informacji, Urząd Miejski w Koluszkach, tel. 44 725 67 54.

 


This image requires an alt attribute.
image_pdfimage_print