Księgarnia Skład Główny Koluszki, ul. Brzezińska 21

Księgarnia Skład Główny

Skład Główny to księgarnia z 58-letnią tradycją. Miejsce stało się ważnym ośrodkiem kultury na mapie Koluszek. Organizujemy liczne spotkania autorskie, warsztaty literackie, promujemy lokalnych twórców, upowszechniamy czytelnictwo. Odwiedzili nas między innymi Katarzyna Grochola, Michał Rusinek, Andrzej Pilipiuk, Piotr Pustelnik, Wojciech Widłak. Z dbałością dobieramy tytuły na półki, mamy wiele niszowych wydawnictw. Znajdziecie u nas literaturę polską i zagraniczną, poezję, komiksy, non fiction, książki historyczne, poradniki, lektury, bogatą ofertę książek dziecięcych.

Książka na telefon

Zadzwoń do nas, napisz maila lub wiadomość na facebooku. Chętnie doradzimy Ci w zakupach, sprowadzamy również książki na zamówienie. Oferujemy wygodną formę płatności przelewem lub kartą na miejscu. Możemy dostarczyć zamówienie do Twojego domu. Na terenie Koluszek dostawa gratis!

Poczta książkowa

Jeśli chcesz sprawić niespodziankę bliskiej osobie, z przyjemnością Ci w tym pomożemy. Doradzimy w zakupie, pięknie opakujemy wybrane książki i dostarczymy pod wskazany adres.

Kultura online

Nawet w okresie izolacji nie pozostajemy obojętni i staramy się animować kulturę online. Zrealizowaliśmy już inicjatywę „Koluszkowianie czytają”, na okoliczność której powstało dwadzieścia nagrań. Obecnie trwa akcja „Koluszkowianie czytają dzieciom”, a filmy emitowane są o godz. 19.00 na stronie księgarni. Serdecznie zapraszamy!

Kupuj lokalnie

Sami staramy się wspierać lokalny rynek. To nasz wybór, gdzie kupujemy. W Koluszkach mamy praktycznie wszystko, co jest nam potrzebne. Wspierając lokalnych przedsiębiorców, budujemy kapitał społeczny, który jest skorelowany ze wzrostem gospodarczym. Kierujcie się myślą „swój do swego po swoje”. To dla nas przedsiębiorców bardzo ważne, nie tylko w dobie kryzysu, ale i na co dzień.

Księgarnia Skład Główny

Koluszki, ul. Brzezińska 21

tel. 44 714 07 75, 603 607 330

skladglowny@wir.pl

www.facebook.com/KsiegarniaSkladGlowny/

image_pdfimage_print