Kriada Beach Bar już otwarta

Jest plaża, jest też restauracja. W środę na terenie kompleksu wypoczynkowego w Lisowicach otwarto plażową restaurację Kriada Beach Bar. Choć czasu na uruchomienie obiektu było naprawdę niewiele, operatorom restauracji udało się wdrożyć większość z założeń projektowych. W najbliższym czasie na pewno dojdzie jeszcze jeden drewniany ogródek restauracyjny, którego miejsce podczas otwarcia zajmowało stanowisko DJ.

 

Wydarzeniu towarzyszyły liczne atrakcje. Oprócz obleganych darmowych dmuchańców, konkursów i zabaw dla dzieci, ozdobą plażowego wydarzenia z pewnością były słodkie zabawy kulinarne dla dzieci prowadzone przez Sylwię Sztandera, uczestniczkę pierwszej edycji programu TOP CHEF i szefową kuchni w łódzkiej restauracji „Strefa Smaków”.

 

Jak na plażową imprezę przystało, nie zabrakło również latynoskich rytmów, w postaci pokazu energetycznej Zumby. Restauracja to jednak przede wszystkim napoje i smaczne jedzenie. Ale o tym trzeba już przekonać się samemu, odwiedzając plażowy lokal. Uruchomienie nowego obiektu z pewnością dodało nowej energii kompleksowi wypoczynkowemu, nie tylko pod względem usług, ale i efektu wizualnego. Dobrej zabawy.

image_pdfimage_print