Komunikat w sprawie naboru wniosków do projektu OZE


W związku z ogłoszeniem stanu zagrożenia epidemicznego na terenie kraju i zgodnie z komunikatem  zamieszczonym na stronie Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego – https://rpo.lodzkie.pl/wiadomosci/item/4148-zmiana-w-planowanych-naborach-w-ramach-programu-regionalnego-wojewodztwa-lodzkiego Urząd Miejski w Koluszkach informuje, że:

  1. Nabór wniosków do projektu związanego z montażem instalacji fotowoltaicznych na terenie gminy Koluszki zostaje wstrzymany.
  2. Zawieszone zostają oględziny nieruchomości zgłoszonych na podstawie złożonych deklaracji uczestnictwa w projekcie.
  3. W dalszym ciągu istnieje możliwość składania deklaracji, jednak nie zapewniany, że projekt będzie realizowany (przeprowadzenie projektu jest uzależnione od decyzji Urzędu Marszałkowskiego zarządzającego środkami unijnymi).
  4. Od dnia dzisiejszego zostaje uruchomiona infolinia dla osób zainteresowanych projektem. Wszelkie informacje można uzyskać pod numerem 512 446 539 w godzinach 8.00 -15.00 – infolinia nie obsługuje wiadomości SMS.

Wszystkich zainteresowanych uczestnictwem w projekcie zachęcamy do śledzenia komunikatów pojawiających się na  stronie internetowej Urzędu Miejskiego w Koluszkach – www.koluszki.pl, portalach społecznościowych Gminy Koluszki, a także w lokalnej prasie.