Komunikat w sprawie bezpośredniej obsługi interesantów w Urzędzie Miejskim w Koluszkach

  1. Bezpośrednia obsługa interesantów odbywa się wyłącznie w Kancelarii ogólnej Urzędu lub przeznaczonych do tego celu pomieszczeniach.
  2. Zaleca się kontakt z Urzędem Miejskim w Koluszkach przede wszystkim z wykorzystaniem komunikacji elektronicznej, telefonicznej, a także korespondencji tradycyjnej. W trosce o bezpieczeństwo oraz uniknięcie kolejek rekomenduje się wcześniejsze umawianie – telefoniczne, mailowe terminu wizyty w Urzędzie.
  3. Każda osoba, która będzie miała umówioną wcześniej wizytę odbierana będzie przez urzędnika i obsługiwana w Kancelarii lub innym wyznaczonym pomieszczeniu, a po zakończeniu spotkania ponownie odprowadzona do Kancelarii.
  4. Wszystkie osoby przebywające w budynku Urzędu Miejskiego zobowiązane są do zakrywania ust i nosa, dezynfekcji rąk po wejściu do budynku Urzędu, zachowania dystansu 1,5 m od innych osób.
  5. W przypadku występowania jakichkolwiek objawów chorobowych typu: kaszel, katar, gorączka prosimy o nieprzychodzenie do Urzędu, przełożenie wizyty na inny termin lub załatwienie sprawy telefonicznie lub mailowo.
image_pdfimage_print