KOMPLEKSOWO Koluszki ul: Gen. Hallera 1

Pod koniec ubiegłego roku powstała firma KOMPLEKSOWO , której oferta obejmuje:

  • Skup i sprzedaż samochodów i motocykli
  • Ubezpieczenia
  • Spersonalizowana pomoc w wyborze i oględzinach pojazdów
  • Pojazdy sprawdzone przez nas dostępne na miejscu

Pomysł na nazwę nie był przypadkowy, naszym celem jest kompleksowa obsługa klienta w jednym miejscu. Zauważamy coraz większe zainteresowanie na usługi związane z profesjonalnym doradztwem w wyborze odpowiedniego modelu pojazdu pod indywidualne wymagania klienta. Jak i zlecanie oględzin profesjonalistom by mieć pewność, że pojazd jest warty zakupu. Dlatego mamy przygotowany szereg pakietów.

Możemy poprowadzić naszego Klienta od samego początku tj. wybrania marki i modelu pojazdu, przeszukania ofert w celu wybrania najlepszego egzemplarza, aż po oględziny z obszernym raportem zawierającym szczegółowe dane na temat stanu zewnętrznego, stanu wnętrza i jego podzespołów, stanu mechanicznego i układu jezdnego,  diagnostykę komputerową itd.

Zajmujemy się również sprowadzaniem pojazdów z zagranicy, posiadamy obecnie kilka aut w ofercie i wreszcie  ubezpieczeniami, tak by wszystko można było załatwić w jednym miejscu. Dlatego w dniu 20.01.2020 miało miejsce oficjalne  otwarcie naszego biura ubezpieczeń VIVIAMO .

VIVIAMO Ubezpieczamy- to ogólnopolska sieć biur, w których zapewniamy Klientom dostęp do oferty wszystkich najważniejszych Towarzystw Ubezpieczeniowych. Nasza gama produktów obejmuje ubezpieczenia komunikacyjne, majątkowe, zdrowotne, turystyczne oraz ubezpieczenia na życie. Posiadamy ofertę dla klientów indywidualnych jak i dla firm.

VIVIAMO to ponad 30 towarzystw w jednym miejscu.

Na nowych klientów czeka wiele niespodzianek np. karta porad prawnych, karta medyczna, karta  NNW, karta dużej rodziny i firmowe gadżety oraz dodatkowo rabat -10% na wszystkie usługi pakietowe Kompleksowo.

Zapraszamy Koluszki ul: Gen. Hallera 1

T:666 334 601

image_pdfimage_print