Koluszki na targach Expo

Potrójne stoisko szykuje Gmina Koluszki na tegoroczne targi „Regiony Turystyczne NA STYKU KULTUR”, które odbędą się w dniach 22-24 marca w Hali Expo w Łodzi. Swoje walory zaprezentuje Muzeum w Gałkowie Dużym oraz Stowarzyszenie „Historia Koluszek”, które opiekuje się Salą Muzealną w Koluszkach. Trzecim elementem stoiska będzie oferta wypoczynkowa w Lisowicach. Wszystkie powyższe oferty zostaną spięte motywem rowerowym. Będziemy zatem zachęcać do korzystania z naszego roweru publicznego i tworzonej coraz większej ilości ścieżek rowerowych.

Ponieważ jako gmina nie dysponujemy miejscami szczególnie atrakcyjnymi pod względem zwiedzania, gmina stawia na program tzw. turystyki weekendowej, starając się wypromować Koluszki i okolice jako miejsce z idealną lokalizacją do szybkiego dotarcia i atrakcyjnego spędzania wolnego czasu na łonie natury.

Corocznie targi turystyczne odwiedza ponad osiem tysięcy mieszkańców Łodzi i województwa łódzkiego. Dopełnieniem targów są imprezy towarzyszące takie jak spotkania z podróżnikami, konkursy, gry targowe czy występy zespołów.

image_pdfimage_print