Kino samochodowe przed urzędem

W tym roku nie doświadczymy Dni Koluszek, ale by choć w części powetować artystyczną stratę, gmina planuje zorganizować kino samochodowe. W Koluszkach najlepszym miejscem do przeprowadzania tego rodzaju atrakcji jest obszerny parking przed Urzędem Miejskim w Koluszkach. I właśnie tam ma stanąć olbrzymi ekran do wyświetlania filmów.

Ponieważ od 6 czerwca działalność mogą wznowić w określonych warunkach sanitarnych kina, najprawdopodobniej przy zachowaniu odpowiednich odległości, z kina samochodowego mogliby skorzystać również widzowie bez samochodów, rozłożeni na kocach lub krzesełkach wokół parkingu. Ta możliwość musi jednak zostać przeanalizowana i skonfrontowana z najnowszymi wytycznymi.

Bez względu na podjęte decyzje, dla osób siedzących w swoich pojazdach dźwięk dostępny będzie przy wykorzystaniu samochodowych odbiorników radiowych, ustawionych na podaną przez operatora częstotliwość radiową.

Jeśli chodzi o termin, zapadła już konkretna data. Będzie to ten sam weekend czerwcowy, w którym miały zostać organizowane Dni Koluszek, a zatem 6 czerwca.

Wyświetlone zostaną 2-3 filmy. O tym co zobaczymy zadecydują mieszkańcy poprzez sondę na gminnym Facebooku. Pierwszy seans ruszy po zmroku. Szczegóły za tydzień.

Kino samochodowe będzie oczywiście bezpłatne.

image_pdfimage_print