Już tylko miesiąc do Dni Koluszek

Po elektryzującym koncercie w Lisowicach, już wkrótce czeka nas kolejna dawka artystycznych wrażeń. W dniach 11-12 czerwca świętować będziemy DNI KOLUSZEK, na które już obecnie serdecznie zapraszamy.

Przypomnijmy, że w sobotę jako pierwsza z gwiazd wystąpi Wanda i Banda, polski zespół rockowy swoimi korzeniami sięgający początków lat 80-tych. Drugą z gwiazd, która uświetni sobotni wieczór, będzie Ewelina Lisowska, laureatka wielu nagród muzycznych, zdobywczyni dwóch złotych płyt. Czy Ewelina zabierze nas „W stronę słońca”?

Niedzielne świętowanie rozpocznie zespół disco polo Defis. Następnie na scenie pojawi się zespół Red Lips, prezentujący szeroko pojętą muzykę pop-rockową. Zapewne wiele osób kojarzy największy hit zespołu „To co nam było”, okupujący pierwsze miejsce na wielu radiowych listach przebojów.

Natomiast w rolę gwiazdy wieczoru, która zakończy tegoroczne Dni Koluszek, wcieli się Patrycja Markowska. Jak prezentuje się na scenie córka legendarnego wokalisty Perfectu? To trzeba koniecznie zobaczyć i usłyszeć. Do zobaczenia w czerwcu.

image_pdfimage_print