Informacja Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej

Szanowni Państwo, Rodzice/Opiekunowie, Młodzież , Dzieci i Nauczyciele

Zgodnie z uchwałą 687/2020 Powiatu Łódzkiego Wschodniego z dnia 11 marca 2020r. Dyrektor Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej w Koluszkach, w związku                                z koniecznością zapobiegania rozprzestrzeniania się epidemii koronawirusa zawiesił wszystkie zajęcia prowadzone na terenie placówki w terminie od 12.03.2020r. do 25.03.2020r.
Poradnia jest czynna codziennie od 8.00 do 16.00. W czasie 9.00 – 13.00 dyżurują specjaliści. Opinie i orzeczenia wydawane są w ustawowych terminach. W trosce o bezpieczeństwo                     i ograniczenie rozprzestrzeniania się epidemii prosimy o unikanie osobistych wizyt                                          (z wyjątkiem sytuacji kryzysowych), kontaktowanie się telefonicznie lub środkami komunikacji elektronicznej.

JEŻELI POTRZEBUJECIE POMOCY, ROZMOWY CZY WSPARCIA – Prosimy piszcie do nas maile o treści –„WSPARCIE” na adres pppkoluszki@interia.pl bądź dzwonicie                      tel.44 714 14 54.

Na stronie Poradni www.ppp-koluszki.pl w zakładce „Aktualności” oraz „Artykuły/Dla Rodzica” dostępne są ciekawe artykuły (m.in. „Porozmawiajmy o strachu”, „Jak motywować dziecko do nauki” ) oraz materiały do pracy w domu.

Nie zostawimy Was samych!

Zapewniam, że wszyscy specjaliści Poradni pozostają w pełnej gotowości niesienia Wam wirtualnej pomocy. Życzymy Wszystkim zdrowia i nadziei na dobry kolejny dzień!

 

Aleksandra Balcerak – dyrektor PPP w Koluszkach

image_pdfimage_print