Gmina uruchamia program „Bon na lepsze czasy”

Rusza akcja wsparcia lokalnego biznesu

Biuro Promocji i Obsługi Inwestora Urzędu Miejskiego w Koluszkach, dla przedsiębiorców z terenu naszej gminy uruchomiło program wsparcia ekonomicznego pod nazwą „Bon na lepsze czasy”.

Samorząd chce pomóc lokalnym firmom, poprzez zachęcenie naszych mieszkańców do wykupu tzw. voucherów z długim terminem wykorzystania. Voucher to pewnego rodzaju bon, który uprawnia jego posiadacza do korzystania z określonych usług i produktów. Transakcja ma przynieść obopólną korzyść. Dzięki tego rodzaju produktowi nasze firmy zachowają płynność finansową, a konsumenci zyskają rabat, który dla swoich produktów ustanowią przedsiębiorcy biorący udział w gminnym programie wsparcia lokalnego biznesu. 

Pierwszy krok to zgłoszenie przez przedsiębiorców chęci udziału w programie. Urząd Miejski w Koluszkach zachęca do kontaktu telefonicznego pod numerem tel. 44 725 67 19. Wydelegowany do obsługi akcji pracownik wytłumaczy zasady uczestnictwa w programie oraz przyjmie zgłoszenie.

Następnie na stronie www.koluszki.pl obsługiwanej przez gminę, pojawi się lista firm z opisem usług, danymi do kontaktu, logiem, oraz proponowanym rabatem. Rabat rozumiany jako swego rodzaju odwdzięczenie się swoim klientom za pomoc w utrzymaniu firmy w tym trudnym czasie, to najważniejszy element reklamy. Jego wysokość każdy przedsiębiorca musi określić indywidualnie, podobnie jak data do której klient może zrealizować dany bon.

Jeżeli zasady uczestnictwa w programie są jasne, można już przesłać powyższe dane do zamieszczenia na stronie (adres promocja@koluszki.pl).

image_pdfimage_print