Gala Noworoczna 2015

Tradycją od kilku lat jest, że burmistrz Koluszek zaprasza na spotkanie noworoczne przedstawicieli władz samorządowych, miejsko-gminnych, powiatowych i wojewódzkich, szefów i dyrektorów zakładów z terenu naszej gminy, dyrektorów placówek oświatowych i innych, aby podsumować miniony rok w Gminie Koluszki. Tak było i tym razem. Spotkanie Noworoczne podsumowujące wydarzania na naszym terenie w roku 2014, odbyło się w poniedziałek 26 stycznia, w Sali Kina Odeon 3D w Koluszkach.

Wśród gości noworocznego spotkania w MOK w Koluszkach, w dniu 26 stycznia 2015 roku, był także przedstawiciel Sejmu RP, poseł Krystyna Ozga. Obecni wysłuchali sprawozdania burmistrza. Waldemar Chałat podsumował dokonania w Gminie Koluszki na polu gospodarczym, ekonomicznym, inwestycyjnym i kulturalnym. Zwrócił uwagę na środki zewnętrzne, jakie nasza gmina pozyskała w roku ubiegłym sięgające kwoty prawie 18 mln złotych.
Glos zabrali także zaproszeni goście. Po oficjalnej części goście wysłuchali koncertu w wykonaniu Sylwii Nowickiej, Marcina Ciechowicza i Wojciecha Strzeleckiego. Zabrzmiały znane i mniej znane przeboje muzyki klasycznej i musicalowej.
W roli konferansjera wystąpił Jacek Malanowski
Z.K.

image_pdfimage_print