Firma meblarska poszukuje pracowników produkcji

Grupa POLDEM – producent mebli tapicerowanych, już niebawem otwiera w Koluszkach nowy zakład produkcyjny. W związku z powyższym poszukuje kobiety i mężczyzn na stanowiska produkcyjne. Osoby zainteresowane, swoją aplikację (CV + list motyw.) mogą wysłać na adres: rekrutacja.koluszki@poldem.pl lub pozostawić w portierni zakładu w Koluszki, ul. Budowlanych 51 (były magazyn Husqvarny).
Grupa Poldem – jeden z liderów rynku mebli tapicerowanych w Polsce, swoją działalność rozpoczęła w 1998 roku. Obecnie posiada dwa zakłady produkcyjne, w tym fabrykę Stella w Skierniewicach. Łącznie Grupa zatrudnia ponad 600 osób i wciąż się rozwija. Jeszcze w tym roku Poldem planuje otworzyć kolejną fabrykę – w Koluszkach. Spółka w kwietniu br. odkupiła dawne magazyny Husqvarny przy ul. Budowlanych. Zamierza w nich uruchomić produkcję elementów wyściółkowych do mebli tapicerowanych. Inwestor zapowiada, że w rozwój zakładu w Koluszkach chce zainwestować 3 mln euro. Na początek zatrudnionych ma być kilkadziesiąt osób.
Dodajmy, że Grupa Poldem należy do grona najważniejszych polskich eksporterów mebli. Co roku wprowadza kilkadziesiąt nowych lub zmodyfikowanych modeli, dostosowanych do trendów wzorniczych w różnych krajach. Najważniejsze rynki zbytu Grupy to kraje Europy Zachodniej i Skandynawii. Wyroby Poldem można oczywiście nabyć także w polskich sklepach.

image_pdfimage_print