Ferie z MOK

W Miejskim Ośrodku Kultury w Koluszkach zakończył się I turnus ferii dla dzieci z terenu naszej gminy. Uczestnicy zimowego wypoczynku nie mogli narzekać na nudę. Pierwszego dnia dzieci odwiedzili policjanci z Komendy Powiatowej Policji powiatu łódzkiego wschodniego oraz strażacy z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej, którzy wygłosili prelekcje na temat bezpiecznego wypoczynku podczas ferii. Następnie odbyła się projekcja bajki „Misiek i chiński skarb” w Kinie Odeon 3D.

W kolejnych dniach organizowany był wyjazd na basen do Brzezin, zwiedzanie budynku telewizji TVP 3 w Łodzi, zabawa na lodowisku Biały Orlik w Koluszkach oraz warsztaty podróżnicze w Sali Muzealnej Miejskiego Ośrodka Kultury w Koluszkach, podczas których dzieci dowiedziały się o tradycjach, jedzeniu, ubiorze, parkach narodowych oraz zabytkach Chin.

Podsumowaniem piątego dnia I turnusu Ferii z MOK był bal karnawałowy oraz wręczenie nagród i słodkich upominków przez gościa specjalnego – Burmistrza Koluszek Waldemara Chałata.

image_pdfimage_print