Dzień Kobiet w Miejskim Ośrodku Kultury

Brunetki, blondynki…

W Miejskim Ośrodku Kultury w Koluszkach, w dniach 7 i 8 marca, w obostrzeniach sanitarnych, odbył się koncert z okazji Dnia Kobiet. Koncert odbywał się 7 i 8 marca br. Było to pierwsze, duże stacjonarne wydarzenie pod roku trwania pandemii.

Miejski Ośrodek Kultury w ciągu tego roku zmienił nieco styl pracy, i tak jak wszystkie ośrodki kultury w kraju, „przeniósł” swoją działalność do przestrzeni internetowej. Każdy się zgodzi, że owszem, to nie to samo, co spotkania na „żywo” niemniej dzięki przekazowi internetowemu, mogliśmy na bieżąco brać udział w tym co dla naszego miasta i gminy ważne. Spotkania z literaturą, sztuką, podróżami, historią Koluszek, koncert z okazji Bożego Narodzenia – te i inne tematy były poruszane w minionym roku dzięki przekazowi internetowemu.

Podczas koncertu w Sali MOK widzowie oklaskiwali Annę i Romualda Spychalskich, naszych krajan. Dla nich to tez wyjątkowy koncert, wystąpili bowiem przed żywą publicznością po roku przerwy. Usłyszeliśmy wielkie przeboje, m.in.  najsłynniejsze  utwory okresu międzywojennego. Po koncercie można było nabyć płyty Państwa Spychalskich. Organizatorem Koncertu był burmistrz Koluszek, Waldemar Chałat i Miejski Ośrodek Kultury w Koluszkach.

image_pdfimage_print