Doskonałe wyniki zawodników klubu Harasuto w stylowych MŚ karate WSF

W dniach 28-30 kwietnia odbyły się w Warnie, Bułgaria. 8 Mistrzostwa Świata Shotokan . Dzięki wytrwałości w treningach i w trakcie walk zawodnicy reprezentacji WSF poradzili sobie znakomicie, łącznie zdobyli 51 medali. W zawodach startowali zawodnicy z 25 państw.

Z naszego klubu wystartowało 8 zawodników, którzy wywalczyli 6 medali (1 srebro i 5 brązowych). SREBRO: drużyna juniorów w kumite (Michał Bankowski -Harasuto, Jakub Kiszko, Krystian Leusz, Konrad Topczewski -BKK). BRĄZ: Dagmara Czechowska -kumite ind. juniorek -53kg WKF, Klaudia Rachwał -kumite ind. kadetek +54kg WKF. Drużyna młodzików w kumite (Damian Suligorski, Kacper Lenart, Łukasz Bankowski -Harasuto).

Drużyna kadetek w kumite (Klaudia Rachwał, Martyna Czubaszek -Harasuto, Emilia Lesiuk, Zuzia Pietrakowska -BKK). Drużyna kadetów w kumite (Michał Bankowski -Harasuto, Jakub Kiszko, Hubert Harasimczuk, Konrad Topczewski -BKK).
Po zakończeniu zawodów, oczywiście mieliśmy czas na odpoczynek i zwiedzanie słonecznej Warny. Skosztowaliśmy miejscowych przysmaków i podziwialiśmy piękne widoki nad Morzem Czarnym. W trakcie pobytu nie było czasu na nudę, wszyscy świetnie razem się bawiliśmy i mamy nadzieję, że za rok będzie taka sama rodzinna atmosfera.
Dziękujemy całej ekipie za wspólnie spędzony czas.

image_pdfimage_print