Dofinansowanie z WFOŚiGW

Zadanie pn. „Budowa kanalizacji deszczowej w ulicy 11 Listopada, w ulicy Sikorskiego na odcinku od ulicy Korczaka do ulicy Andersa oraz w projektowanej drodze łączącej ulicę Sikorskiego z ulicą Partyzantów w Koluszkach” zostało dofinansowane ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi.

Wartość ogólna zadania wynosi 657 230,20 zł. Dofinansowanie w formie pożyczki ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi wynosi 624 368,00 zł.
Zakres projektu obejmuje: budowę kanalizacji deszczowej w ulicy 11 Listopada wraz z wpustami deszczowymi o łącznej długości 595,00 mb i 27 szt. wpustów deszczowych ulicznych, budowę kanalizacji deszczowej w ulicy Sikorskiego na odcinku od ulicy Korczaka do ulicy Andersa wraz z wpustami ulicznymi o łącznej długości 277,20 mb i 12 szt. wpustów deszczowych ulicznych oraz budowę kanalizacji deszczowej w projektowanej drodze bez nazwy łączącej ulicę Sikorskiego z ulicą Partyzantów wraz z wpustami deszczowymi o łącznej długości 319,80 mb i 15 szt. wpustów deszczowych ulicznych. Ponadto zakres projektu obejmuje roboty rozbiórkowe, zabezpieczające, pomiarowe i przygotowawcze związane z budowaną kanalizacją deszczową.

wfosigw_lodz

www.wfosigw.lodz.pl

image_pdfimage_print