Do nabycia gminne mieszkanie w kamienicy

Kup taniej i wyremontuj

Gmina planuje wystawić na sprzedaż mieszkanie w kamienicy przy ul. 3 Maja 5 w Koluszkach. Jest to kamienica usytuowana na wprost wyjścia z przejścia podziemnego PKP. Lokal o numerze 11 posiada pow. 52,3 m2 (2 pokoje, kuchnia i przedpokój). Znajduje się na II piętrze kamienicy, z widokiem od ulicy. Do mieszkania przynależą dwie komórki (7,6 m2 i 5,1 m2).

 

Lokal wymaga generalnego remontu, ale jest dobrą bazą pod urządzenia ciekawego miejsca zamieszkania. Dla przykładu lokal posiada ogrzewanie węglowe, ale do budynku podciągnięty jest gaz. Istnieje zatem możliwość wykorzystania gazu zarówno do ogrzewania jak i podciągnięcia do kuchni. Podobnie jest z ubikacją. Dla powyższego lokalu WC usytuowane jest na dworze, ale już cały budynek ma dostęp do kanalizacji sanitarnej. W domu bez problemu można zatem wygospodarować miejsce pod łazienkę i ubikację.

 

Cena wywoławcza to 142 tys. zł (lokal + grunt), co daje 2700 zł za m2. Mieszkanie zostanie wystawione na sprzedaż dopiero po 14 lipca 2020 r. Wtedy też będzie można umawiać się na oględziny. Kontakt: Urząd Miejski w Koluszkach, 44 725 67 53.

image_pdfimage_print