Do nabycia gminne mieszkanie w kamienicy

Kup taniej i wyremontuj

Gmina wystawia na sprzedaż mieszkanie w kamienicy przy ul. 3 Maja 5 w Koluszkach. Jest to kamienica usytuowana na wprost wyjścia z przejścia podziemnego PKP. Lokal o numerze 11 posiada pow. 52,3 m2 (2 pokoje, kuchnia i przedpokój). Znajduje się na II piętrze kamienicy, z widokiem od ulicy. Do mieszkania przynależą dwie komórki (7,6 m2 i 5,1 m2).

 

Lokal wymaga generalnego remontu, ale jest dobrą bazą pod urządzenia ciekawego miejsca zamieszkania. Dla przykładu lokal posiada ogrzewanie węglowe, ale do budynku podciągnięty jest gaz. Istnieje zatem możliwość wykorzystania gazu zarówno do ogrzewania jak i podciągnięcia do kuchni. Podobnie jest z ubikacją. Dla powyższego lokalu WC usytuowane jest na dworze, ale już cały budynek ma dostęp do kanalizacji sanitarnej. W domu bez problemu można zatem wygospodarować miejsce pod łazienkę i ubikację.

 

Cena wywoławcza to 142 tys. zł (lokal + grunt), co daje 2700 zł za m2. Przetarg odbędzie się 16 października 2020 r. Warunkiem uczestnictwa jest wpłata wadium w wysokości 15 tys. zł do 12 października. Kontakt: Urząd Miejski w Koluszkach, 44 725 67 53.

image_pdfimage_print