Derby dla Koluszek

KKS Koluszki – LKS Gałkówek 1:0 (0:0)

Gol: Jankowski 58’

W pojedynku dwóch drużyn z terenu naszej gminy, górą ponownie okazali się zawodnicy z Koluszek. Co ciekawe, wynik 0:1 dla KKS, padł również w spotkaniu rozegranym jesienią. Lokalne derby, bez względu na siłę drużyn, zawsze toczą się swoimi prawami. W tego rodzaju meczach po prostu nikt nie odpuszcza. Tak było również tym razem. Spotkanie nie obfitowało w mnóstwo podbramkowych sytuacji. Walka toczyła się raczej w środkowej części boiska. Pod koniec meczu górę wzięły emocje. Posypało się sporo żółtych kartek, w tym jedna czerwona dla piłkarza KKS w 90 minucie.

Zawodnikom z Gałkówka gratulujemy udanego sezonu, a za piłkarzy z Koluszek trzymamy kciuki w drodze o awans. Dzięki wygranym derbom, KKS Koluszki nie stracił dystansu do Justynowa. Tym samym wszystko wskazuje na to, że o wygraniu grupy zadecyduje bezpośredni pojedynek Koluszek i Justynowa. Mecz zostanie rozegrany już na początku czerwca.

 

KKS Koluszki

Skład: Stachecki – Chądzyński, Potakowski, Wojtaszek P., Perek, Grobelny A., Marczyk, Jankowski, Kacperski, Ratajski, Sztuka.

Rezerwa: Filipczak, Majerowski, Śliwiński, Wojtaszek J., Grobelny M., Kościelecki, Szydlik.

LKS Gałkówek

Skład: Gajewski, Szczepaniak, Kryczka, Adamczyk, Pabisiak, Kotlicki, Płeska, Karpiński, Rakowski, Brzeziński, Modranka.

Rezerwy: Janczak, Mizera, Biernacki, Brdoń, Padua, Choroszyński.

image_pdfimage_print