Bezpłatne szkolenia online w naszej gminie – e-Mocni

Nauczysz się, jak dzięki komputerowi z Internetem szukać pracy, zadbać o zdrowie, załatwiać codzienne sprawy, uczyć się, inwestować, odpoczywać, rozwijać swoje hobby i życie duchowe, a także stać się bardziej aktywnym obywatelem.
Więcej informacji znajdziesz na stronie www.e-mocni.org.pl

Szkolenia online obejmują 9 obszarów tematycznych:
1. Obszar: Praca i rozwój zawodowy
2. Obszar: Relacje z bliskimi
3. Obszar: Edukacja
4. Obszar: Realizacja zainteresowań (odpoczynek i hobby)
5. Obszar: Zdrowie
6. Obszar: Finanse
7. Obszar: Religia i życie duchowe
8. Obszar: Sprawy codzienne
9. Obszar: Zaangażowanie obywatelskie

W szkoleniach online mogą brać udział osoby, które dotychczas nie korzystały w ramach projektu ze szkoleń stacjonarnych.
Uczestnik będzie miał dowolność wyboru szkoleń: zarówno w ramach danego obszaru, jak i pomiędzy nimi, pod warunkiem, iż łączna suma czasu trwania wybranych przez niego szkoleń będzie co najmniej 7 godzin.
Jak się zapisać na szkolenie online?
Na stronie projektu www.e-mocni.org.pl wybierz zakładkę „Znajdź szkolenie” i wybierz „Szkolenia online”. Zapoznaj się z oferowanymi tematami szkoleń, a następnie kliknij „Zapisz się” na szkolenia online i zarejestruj na platformie (możesz skorzystać z instrukcji zakładania konta).
Można też dokonać zapisu bezpośrednio na stronie http://platforma.e-mocni.org.pl/ wybierając zakładkę „szkolenia online”.
Po ukończeniu szkolenia i uzyskaniu pozytywnego wyniku testu, uczestnik będzie miał możliwość wydrukowania certyfikatu, poświadczającego udział w szkoleniu.
Zainteresowane osoby zachęcamy do kontaktu z moderatorką szkoleń online Panią Elżbietą Singer tel. 662 573 414 , e-mail: elzbieta.singer@e-mocni.org.pl

image_pdfimage_print