Zmotoryzowani „Stawiają Darka na nogi”

Już  niedługo,  bo 23 kwietnia widzimy się  w Koluszkach na Wielkiej  Motoryzacyjnej Imprezie: „Początek Początków ,czyli Rozpoczęcie Sezonu Motoryzacyjnego / Stawiamy Darka na nogi”.

Tymczasem w miniony weekend, a dokładnie 3 kwietnia br.  odbyła sie impreza organizacyjno-integracyjna: „Selection Spot na Początek Początków // Stawiamy Darka na nogi”. Wszystkich obecnych na miejscu, a także osoby wspierające tą akcję, połączyła pasja do motoryzacji i chęć niesienia pomocy Naszemu Koledze Darkowi.

Dopisała pogoda, niezwykłe auta, dobre humory i najważniejsze – Wspaniali Ludzie o Wielkich Sercach. Spotkaliśmy sie na parkingu pod Urzędem Miasta w Koluszkach, tuż obok niesamowicie klimatycznego miejsca jakim jest brama wjazdowa do Odlewni.
Podczas imprezy można było zobaczyć naprawdę niesamowite auta. Znalazły się wśród nich między innymi: bardzo stylowo przerobiony ŻUK i pięknie odnowione  AUDI.
Nie zabrakło też aut spod znaku VW, a tych było naprawdę sporo:  małe, zwinne, stylowe i szybkie LUPO,  wspaniały VW golf mk2 w stylu RAT, golf mk2 w stylu GERMAN z Falldachem na pięknej klasycznej feldze, dwa wyjątkowe golfy mk4 w wersjach GTI oraz R32, piekielnie rzadki i robiący olbrzymie wrażenie VW Corrado z napędem na cztery koła. Był też Passat b3, którego właściciel udowodnił, że to auto nie musi być wcale nudne – minimalizm, stylowa felga i konkretna GLEBA.
Z Włoch przyjechała zadbana i sprawna Alfa-Romeo z bardzo ładnie pomalowaną komorą silnika. Natomiast  USA reprezentował Dodge Challenger, którego silnik grzmiał niczym wściekły ZEUS ciskający piorunami. Ale to tylko przedsmak tego co nas czeka na imprezie inauguracyjnej.

Spotkanie miało bardzo wyjątkowy charakter. Integracja się udała, a impreza odbywała się można rzec, że wręcz w rodzinnej atmosferze. Nie zabrakło również dzieci, czyli przyszłego pokolenia pasjonatów motoryzacji :). Wszyscy miło spędzili  czas przy grillu, podziwiając wspaniałe  auta w promieniach wiosennego  słońca , a Ci bardziej wytrwali mieli okazję wspólnie podziwiać spadające gwiazdy… Każdy miał swoje życzenie, Ja również i wierzę, że się spełni… Darku Twoje życzenie też na pewno sie spełni, wszyscy trzymamy za Ciebie kciuki – Rodzina, Przyjaciele, Znajomi…

Widzimy się 23 kwietnia w Koluszkach pod Urzędem Miasta, POSTAWIMY DARKA NA NOGI !!! Bądźmy jak te ,,NAJBLIŻSZE MŁODE WILKI”!!!

Pozdrawiam, Michał Paprocki – Redaktor „Spoty i Zloty w Polsce”

image_pdfimage_print