Zawody strzeleckie

17-20 listopad 2016 r. zgodnie z kalendarzem imprez PZSS Sekcja Strzelecka WKS „Śląsk” we Wrocławiu była organizatorem Zawodów Klasyfikacyjnych i Memoriału im. Leopolda Kałuży w strzelaniach pneumatycznych. W konkurencji pistoletu juniorek Agata Długosz zajęła 16 miejsce, a drugiego dnia 19. W Konkurencji pistoletu juniorów 33 miejsce zdobył Kamil Długosz w drugim strzelaniu był 36. Jego młodszy kolega Tomek Piwowarski jeszcze obecnie młodzik, ale startujący o dwie kategorie wyżej pierwszego dnia zajął 5 miejsce do finału. W finale był bezkonkurencyjny i starszym zawodnikom nie pozwolił się pokonać. Wygrał i odebrał puchar od samego Prezesa PZSS Tomasza Kwietnia. W drugim dniu zajął 2 miejsce przegrywając z Oskarem Miliwkiem Zawisza Bydgoszcz. Za tydzień strzelcy OSiR będą strzelać w zawodach Międzynarodowych, które odbędą się w Białymstoku.